Usługi przeprowadzkowe

Przeprowadzki Warszawa i okolice

Planujesz przeprowadzkę w Warszawie, a wizja przewożenia rzeczy spędza Ci sen z powiek? Jeżeli tak – jesteś w odpowiednim miejscu. Zaufaj naszej firmie i ciesz się komfortem podczas wszelakich przenosin!

Sprawnie, bezpiecznie i w pełni profesjonalnie zajmiemy się Twoją przeprowadzką na każdym jej etapie. Doświadczenie zdobyte podczas wieloletniej pracy pozwalało nam stopniowo udoskonalać naszą ofertę, aby finalnie dojść do perfekcji. Usługi świadczymy nie tylko mieszkańcom Warszawy czy okolic, ale i innych miejscowości. Jesteśmy tutaj, aby Wam pomóc i z chęcią podejmiemy się każdego zlecenia. Realizujemy zarówno nieduże, jak i większe przeprowadzki mieszkań czy biur. Chętnie zrealizujemy nawet te zagraniczne. Sprawdź, co dokładnie możemy dla Ciebie zrobić!

Usługę realizujemy w 2 wariantach. Wybierz ten, który najbardziej Ci odpowiada:

Zadzwoń i zamów:

Oferujemy:

Usługi PREMIUM oraz DLA FIRM

Jak wygląda współpraca tego typu? W tym przypadku określenie zakresu naszych działań jest niemożliwe. Cały plan jest przez nas ustalany indywidualnie z każdym klientem, w zależności od jego oczekiwań. Jeżeli więc wymagasz czegoś więcej od firmy przeprowadzkowej – skontaktuj się z nami! Z pewnością znajdziemy rozwiązanie, które Cię usatysfakcjonuje. Jedno jest pewne; finalny efekt spełni wszystkie Wasze oczekiwania!

Pamiętaj, że dobrze zaplanowana zmiana miejsca zamieszkania w Warszawie może być stosunkowo łatwa i bezstresowa. Nasze kompleksowe usługi transportowe pozwolą Ci osiągnąć spokój i pełną satysfakcje!

Usługa standard

Ta opcja obejmuje kompleksowe wykonanie usługi od początku do końca.

Nasza firma zajmie się nie tylko załadunkiem oraz rozładunkiem, ale i zabezpieczeniem wszystkich rzeczy podlegających przeprowadzce! Z ogromną dokładnością zadbamy o każdy artykuł, który nam powierzycie.

My działamy, a Wy zyskujecie czas na realizacje innych obowiązków lub odpoczynek – czy istnieje lepsze rozwiązanie? 

Cennik Usług Przeprowadzkowych W Warszawie

Przeprowadzka STANDARD

170 zł / h

brutto

Przeprowadzka PREMIUM, FIRMY

wycena indywidualna

Terminowość

Szanujemy czas wszystkich naszych odbiorców i rozumiemy, jak nieprzyjemne jest nieustanne czekanie na kontakt z przedstawiciem firmy. W związku z tym, już w pierwszych etapach współpracy podajemy termin, który zostaje dopasowany indywidualnie, w zależności od potrzeb klienta.
Jednocześnie zależy nam na tym, aby prace były prowadzone w pełni profesjonalnie. Co za tym idzie, w przypadku dużych przeprowadzek ustalana przez nas data realizacji uwzględnia czas niezbędnych przygotowań. Tym natomiast, którzy planują przewóz mniejszych pakunków oferujemy podstawienie samochodu już tego samego dnia! Jeżeli zależy Wam na szybkiej oraz terminowej realizacji zlecenia – nasza firma okaże się strzałem w dziesiątkę!

O nas

Co nas wyróżnia?

Działamy na rynku już długi czas, w którym poznaliśmy potrzeby klientów i zasłużyliśmy na ich pełne zaufanie. Podczas tego okresu zdobyliśmy również doświadczenie we współpracy z wieloma branżami, co pozwala nam świadczyć usługi najwyższej jakości. Możemy się pochwalić sprawną i profesjonalną obsługą dużych eventów takich jak Orange Warsaw Festival, EFNI, IKEA Road Trip 2015 czy Sopot Music Festival.

Spośród innych firm wyróżnia nas indywidualne podejście do klienta. Rozumiemy, że elastyczność jest kluczem do prawidłowego zrozumienia potrzeb odbiorcy i dostarczenia usługi, która spełni jego oczekiwania. Współpraca z naszą firmą przebiega zawsze w miłej, pełnej wzajemnego szacunku atmosferze, co jednocześnie minimalizuje stres związany z przeprowadzką!

Jeżeli masz dodatkowe pytania, zawsze służymy doradztwem opartym o wiedzę i doświadczenie. Praca to nie tylko nasz obowiązek, ale i pasja. Widok usatysfakcjonowanych klientów jest dla nas za to ogromną motywacja! Jesteśmy po to, by podołać wyzwaniu przenosin i jednocześnie oszczędzić Wam zbędnego stresu. Jeśli interesuje Cię koszt profesjonalnej przeprowadzki w Warszawie – zerknij na nasz cennik!

Przeprowadzki realizujemy przy wykorzystaniu aut powyżej 3,5 t oraz samochodów ciężarowych. Każdy z naszych pojazdów wyposażony jest w nadajniki GPS, co umożliwia kontrolę w dowolnym momencie wykonywania usługi. Umiejętna optymalizacja kosztów pozwala nam proponować konkurencyjne ceny, bez uszczerbku dla poziomu oferowanych usług.

Zasięg naszych prac

Zasięg naszych usług obejmuje wszystkie dzielnice Warszawy:

Bemowo, Białołękę, Bielany, Mokotów, Ochotę, Pragę Północ, Pragę Południe, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wilanów, Wesoła, Wola, Włochy, Żoliborz.

Jesteśmy Twoją ekipą przeprowadzkową w Warszawie, po sąsiedzku! Myślisz o wyjeździe z Polski? Nie ma problemu – zadzwoń, a wspólnie ustalimy koszt przeprowadzki za granice. Czekamy właśnie na Ciebie!