TAXI BAGAŻOWE WARSZAWA

Jeżeli szukasz solidnego, a zarazem taniego taxi bagażowego w Warszawie, to dobrze trafiłeś. Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w świadczeniu usług przewozowych. Przez ten czas udało nam się dobrze poznać potrzeby klientów, co pozwoliło nam zoptymalizować koszty tak, by zaoferować konkurencyjne ceny, jednocześnie zachowując wysoki standard usługi. Kierujemy nasze usługi zarówno do klientów indywidualnych, jak i do firm.

ZADZWOŃ: 503 381 943

Pudełka na przeprowadzkę

Skontaktuj się z nami, a my odpowiemy najszybciej jak to możliwe. Zadbamy o to, by usługa przebiegła dla Ciebie w sposób bezstresowy i w pełni profesjonalny. Na każdym etapie współpracy zapewnimy pomoc i doradztwo naszej doświadczonej i wykwalifikowanej kadry.

CO PRZEWOZIMY?

  • meble
  • sprzęt AGD i RTV
  • sprzęt biurowy
  • maszyny i urządzenia
  • rowery
  • materiały budowlane
  • instrumenty muzyczne
  • oraz wiele innych rzeczy

Proponujemy 2 wersje usługi, w zależności od Twoich oczekiwań:

usługę standard

To usługa kierowana do tych, którzy lubią mieć wszystko zrobione w trakcie gdy sami piją kawę. Załadujemy, rozładujemy, a na końcu zabezpieczymy wasze rzeczy na czas przeprowadzki.

usługę premium oraz dla firm

Zakres usług ustalany jest indywidualnie dla każdego Klienta według potrzeb, w tym: pakowanie, załadunek, transport, rozładunek, rozpakowywanie, montaż mebli oraz inne…

OBSZAR DZIAŁALNOŚCI

Zakres naszej działalności obejmuje wszystkie dzielnice Warszawy:

Bemowo, Białołękę, Bielany, Mokotów, Ochotę, Pragę Północ, Pragę Południe, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wilanów, Wesoła, Wola, Włochy, Żoliborz.

BEZPIECZEŃSTWO

Szczególną wagę przykładamy do zapewnienia bezpieczeństwa przewożonym rzeczom. Używane przez nas samochody wyposażone są w system GPS. Dzięki temu w każdej chwili możesz sprawdzić, w którym miejscu znajduje się aktualnie transportowany ładunek. Zapewniamy także kartony oraz inne materiały takie jak koce, folie bąbelkowe, taśmy i folie stretch, potrzebne do odpowiedniego opakowania transportowanych przedmiotów.

Nasze mazowieckie taxi bagażowe przeprowadzi też Twoje rzeczy do pobliskich okolic stolicy. Zrobimy to sprawnie – załadujemy i rozładujemy wszystko za Ciebie. Taxi bagażowe obejmuje następujące miejscowości: Otwock, Wołomin, Piaseczno, Pruszków oraz Legionowo.

Z nami unikniesz przykrych doświadczeń przeprowadzkowych. Koniec z tym! Żadne lustro się nie zbije! Niezależnie od tego, czy nasze taxi bagażowe będzie obejmowało warszawskie Bemowo, Białołękę, Bielany, Ochotę, Pragę, Targówek czy Wolę lub inne dzielnice, zaoszczędzimy Twój czas przy transportowaniu ciężkich rzeczy. Zachęcamy do przeczytania opinii na stronie głównej! Nasze usługi transportowe to Twoje taxi bagażowe w Warszawie. Po sąsiedzku!

ZADZWOŃ: 503 381 943 i do zobaczenia!