Chcesz się przeprowadzić, ale nie wiesz od czego zacząć?

Zadzwoń i dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów

Przeprowadzki Wołomin

Wołomin to niewielkie miasto położone tuż obok Warszawy. Tak dogodna lokalizacja sprawia, że jest ono doskonałą destynacją dla osób znużonych wiecznym zgiełkiem miasta i spragnionych spokojnego, wolniejszego życia na przedmieściach. Wołomin stał się także atrakcyjną alternatywą dla osób pracujących w stolicy ze względu na stosunkowo niższe ceny nieruchomości. Nie da się zaprzeczyć, że z roku na rok liczba mieszkańców tej miejscowości rośnie. Dlatego właśnie jako firma świadcząca usługi transportowe na terenie województwa mazowieckiego swoją ofertę kierujemy również do osób prywatnych oraz instytucji zainteresowanych przeprowadzką właśnie do Wołomina.

Mężczyzna z paczką

Przeprowadzki firm i osób prywatnych w Wołominie

Planujesz przeprowadzkę z lub do Wołomina? Oferujemy usługi przeprowadzkowe takie, jak transport mebli, sprzętu AGD, różnego rodzaju urządzeń etc. Każde zlecenie wykonujemy w pełni profesjonalnie i sprawnie, ze szczególną uwagą na bezpieczeństwo podczas przewozu. Jako firma do przeprowadzki działająca w Wołominie uwzględniamy wszelkie wymagania naszych klientów. Zajmujemy się zarówno przewozem mniejszych pakunków, jak i przeprowadzkami biur czy firm z pakowaniem, które wymagają większego planowania. W przypadku tych mniej wymagających zleceń jesteśmy w stanie podstawić samochód jeszcze tego samego dnia. W razie większej przeprowadzki biura z Wołomina ustalimy czas realizacji z uwzględnieniem niezbędnych przygotowań.

ZADZWOŃ I ZAMÓW: 503 381 943

Oferujemy:

  • przeprowadzki osób prywatnych
  • przeprowadzki firm
  • przeprowadzki instytucji państwowych
  • przeprowadzki VIP

Usługi transportowe i przeprowadzkowe na terenie Wołomina realizujemy w dwóch wariantach. Wybierz ten, który najbardziej Ci odpowiada:

usługa standard

Kompleksowe wykonanie usługi od początku do końca. Ładujemy, rozładowujemy i zabezpieczamy wszystkie rzeczy podlegające przeprowadzce. Ty pijesz w tym czasie kawę lub herbatę:)

usługi PREMIUM oraz DLA FIRM

W tym przypadku zakres usługi ustalamy indywidualnie z każdym Klientem, w zależności od jego oczekiwań.
Wózek z paczkami

Firma transportowa działająca w Wołominie - 10 lat doświadczenia

Dlaczego warto zdecydować się właśnie na naszą firmę transportową w Wołominie? W trakcie dziesięciu lat naszej działalności zdobyliśmy cenną wiedzę, która pozwala nam wykonywać nasze usługi na najwyższym poziomie. Naszemu doświadczeniu zaufało już wielu klientów. W swoim portfolio możemy pochwalić się między innymi współpracą w ramach eventów takich, jak Orange Warsaw Festival, EFNI, IKEA Road Trip 2015 czy Sopot Music Festival.

Indywidualne podejście do każdego klienta

Proponowane przez nas usługi to m.in. transport rzeczy czy mebli na terenie Wołomina. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, szczególnie uwzględniając jego preferencje dotyczące terminów. Podczas świadczenia usług jesteśmy elastyczni, staramy się zrozumieć oczekiwania i potrzeby naszych zleceniodawców. Naszym głównym celem jest zminimalizowanie stresu związanego z przeprowadzką. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych - podołamy z każdym powierzonym nam zadaniem. Masz pytania co do naszej oferty? Z chęcią na nie odpowiemy - zawsze służymy doradztwem opartym o wiedzę i doświadczenie.

Profesjonalne pojazdy - gwarancja sukcesu i bezpieczeństwa

W Wołominie usługi transportowe i przeprowadzki z pakowaniem lub bez realizujemy przy wykorzystaniu aut powyżej 3,5 t oraz samochodów ciężarowych. Każdy z nich jest wyposażony w nadajnik GPS. Umożliwia on kontrolę lokalizacji w dowolnym momencie wykonywania usługi - takie rozwiązanie to doskonała gwarancja bezpieczeństwa przewozu. Naszą bazą jest Warszawa, jednak swoją ofertę kierujemy do wszystkich osób i instytucji mieszkających lub działających na terenie województwa mazowieckiego, w tym także do tych z Wołomina. Nasza firma do przeprowadzki zachęca do zapoznania się z proponowaną przez nas ofertą.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NASZYCH USŁUGACH

STAŁA WSPÓŁPRACA

Jeżeli prowadzisz biznes na terenie Warszawy i poszukujesz firmy do stałej współpracy to dobrze trafiłeś! 

Wieloletnia praca w transporcie oraz współpraca z Klientami z różnych branż pozwoliła nam zdobyć doświadczenie, które już wielu firmom się przydało. Potwierdzają to nasze Referencje. 

Gwarantujemy: Terminowe dostawy, wysoka jakość, realizacje pojedynczych zleceń, montaże mebli sypialnianych oraz wiele innych usług. Przy stałej współpracy rozliczenia bezgotówkowe.