Chcesz się przeprowadzić, ale nie wiesz od czego zacząć?

Zadzwoń i dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów

Przeprowadzki Otwock

 

Otwock jest podwarszawskim miastem o bogatej historii sanatoryjno-uzdrowiskowej. Pacjentami otwockich uzdrowisk byli malarze, pisarze, wojskowi, a nawet sam Józef Piłsudski. Miasto bogatą listę zabytków, a także świetnie rozwiniętą infrastrukturę drogową i kolejową. Dlaczego warto tu zamieszkać? Aktualnie coraz więcej osób pracujących w stolicy i mających dosyć zgiełku wielkiego miasta, dlatego coraz bardziej popularne są ucieczki do mniejszych, podwarszawskich miast. Jeśli poszukujesz nieruchomości do zakupu w tym mieście, najłatwiej jest je znaleźć na rynku wtórnym. Dzięki dobremu połączeniu do centrum stolicy Otwock jest idealną lokacją do zamieszkania nawet dla osób nieposiadających samochodu. W Otwocku chętnych do przeprowadzki - jak widać - nie brakuje!

Mężczyzna z paczką

Co oferujemy?

Jako firma transportowa działająca w Otwocku oferujemy kompleksowe usługi i najwyższe bezpieczeństwo powierzonego nam towaru. Bierzemy na siebie stuprocentową odpowiedzialność. W zakres naszych usług wchodzi transport mebli, sprzętu AGD i innych rzeczy w Otwocku. Jesteśmy w stanie sprostać najtrudniejszym zadaniom i dostosować się nawet do najbardziej wymagających klientów, np. przenosin instytucji państwowych, wielkich biur czy produkcji. Jednak dlaczego warto skorzystać akurat z naszej oferty? Usług transportowych w Otwocku jest przecież bardzo dużo. Jednak my jesteśmy firmą posiadającą 10-letnie doświadczenie, co świadczy o jakości naszych usług. Współpracowaliśmy z organizatorami takich eventów, jak Orange Warsaw Festival, EFNI, IKEA Road Trip 2015 czy Sopot Music Festival. Warto też nadmienić, że z naszych usług przeprowadzkowych mogą skorzystać nie tylko mieszkańcy Otwocka.

Jakimi pojazdami dysponujemy?

Do przewozu powierzonych nam zleceń używamy aut powyżej 3,5t oraz samochodów ciężarowych przy większych przeprowadzkach. Każdy z naszych pojazdów jest wyposażony w system GPS, co umożliwia ciągły wgląd w lokalizacje towaru. Transport jest stale monitorowany podczas przewozu, dzięki temu sprzęt jest stuprocentowo bezpieczny. Naszą główną siedzibą jest Warszawa, jednak swoją ofertę kierujemy do wszystkich Mazowszan, w tym do mieszkańców Otwocka.

Jako firma zajmująca się przeprowadzkami z pakowaniem w Otwocku nie przenosimy jedynie prywatnych mieszkań. Podejmujemy się też większych zleceń, tj. przeprowadzki biura czy firm do lub z Otwocka, które wymagają większego planowania. Usługi transportowe w wypadku mniejszych zleceń realizujemy jeszcze tego samego dnia, natomiast dużo gabarytowe przedsięwzięcia wymagają wcześniejszego ustalenia terminu. W tym celu wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo.

Przycisk klawiatury z obrazkiem samochodu transportowego

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NASZYCH USŁUGACH

STAŁA WSPÓŁPRACA

Jeżeli prowadzisz biznes na terenie Warszawy i poszukujesz firmy do stałej współpracy to dobrze trafiłeś! 

Wieloletnia praca w transporcie oraz współpraca z Klientami z różnych branż pozwoliła nam zdobyć doświadczenie, które już wielu firmom się przydało. Potwierdzają to nasze Referencje. 

Gwarantujemy: Terminowe dostawy, wysoka jakość, realizacje pojedynczych zleceń, montaże mebli sypialnianych oraz wiele innych usług. Przy stałej współpracy rozliczenia bezgotówkowe.