Chcesz się przeprowadzić, ale nie wiesz od czego zacząć?

Zadzwoń i dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów

Przeprowadzki Mazowieckie

Czeka Cię zmiana miejsca zamieszkania na terenie województwa mazowieckiego? Proponujemy usługi przeprowadzkowe w tym transport mebli, sprzętu AGD, różnego rodzaju maszyn, urządzeń etc. Nasze usługi wykonujemy na najwyższym poziomie, mając na uwadze pełen profesjonalizm. Jako firma do przeprowadzki na terenie mazowieckiego dokładamy wszelkich starań, aby nasze wykonanie spełniało każde z wymagań naszych klientów. Co wchodzi w skład naszych kompetencji? Organizujemy przeprowadzki biur dla firm oraz relokacje mieszkań i domów dla osób prywatnych. Jesteśmy w stanie przyjąć każde zlecenie - od małych przedsięwzięć do transportów wielkogabarytowych. Termin, w którym zostanie wykonana usługa jest uzależniony od naszej dostępności oraz ilości przewożonych przedmiotów. Jeśli jest to mniejsza relokacja, jesteśmy w stanie podstawić samochód jeszcze tego samego dnia. Natomiast biorąc pod uwagę większe przeprowadzki w województwie mazowieckim trzeba będzie uwzględnić niezbędne przygotowania, które mogą wpłynąć na ostateczny termin realizacji.

stock image 12765259 e1479081538301

Wśród naszej oferty znajdują się:

  • przeprowadzki osób prywatnych
  • przeprowadzki firm
  • przeprowadzki instytucji państwowych
  • przeprowadzki VIP

Usługi transportowe i przeprowadzkowe w województwie mazowieckim wykonujemy w dwóch wariantach:

usługa standard

Kompleksowe wykonanie usługi od początku do końca. Ładujemy, rozładowujemy i zabezpieczamy wszystkie rzeczy podlegające przeprowadzce.

usługi PREMIUM oraz DLA FIRM

Zakres usługi ustalamy indywidualnie z każdym Klientem, w zależności od jego oczekiwań.

ZADZWOŃ I ZAMÓW: 503 381 943

stock image 13413927 e1479081657228

DLACZEGO LEGIONOWO? – USŁUGI PRZEPROWADZKOWE

Firm transportowych w województwie mazowieckim jest całe mnóstwo. Dlaczego warto skorzystać właśnie z naszych usług? Przede wszystkim możemy pochwalić się 10-letnim doświadczeniem w branży. Tak długi czas na rynku pozwolił nam zdobyć cenną wiedzę oraz niezbędną praktykę, na podstawie których oparliśmy skuteczny tryb pracy. Na przestrzeni lat zdobyliśmy zaufanie wielu klientów. Obsługujemy nie tylko przeprowadzki osób prywatnych oraz firm, ale zajmujemy się także przewozem sprzętu na różnorodne eventy. W przeszłości zlecono nam transport scenografii na Orange Warsaw Festival, EFNI, IKEA Road Trip 2015 czy Sopot Music Festival.

Co oferujemy?

W ramach naszych usług proponujemy między innymi przewóz bagażu, mebli, transport elementów scenograficznych, door to door w mazowieckim. Dla nas nie ma żadnych ograniczeń. W województwie mazowieckim przeprowadzki z pakowaniem lub bez realizujemy za pomocą profesjonalnych pojazdów przystosowanych do przewozów wielkogabarytowych. Dysponujemy flotą aut ważących powyżej 3,5 t, posiadamy także samochody ciężarowe. Aby zapewnić optymalną kontrolę nad transportem, każdy z naszych pojazdów wyposażyliśmy w nadajnik GPS. Dzięki niemu w łatwy i wygodny sposób można obserwować drogę, którą pokonują Państwa przedmioty podczas przeprowadzki.

Jakimi pojazdami dysponujemy?

Oferta przeprowadzek biura z pakowaniem, przewozu door to door czy transportu mebli w województwie mazowieckim to gwarancja doskonałego stosunku ceny oraz jakości wykonywanych usług. Choć nasza firma swoją siedzibę ma w Warszawie, to serdecznie zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby i instytucje znajdujące się na terenie Mazowsza. Podczas świadczenia usług przewozowych w mazowieckim jesteśmy wyrozumiali. Staramy się rozumieć i spełniać wszystkie oczekiwania naszych klientów, ponieważ wiemy, że przeprowadzka może być dla nich źródłem ogromnego stresu. W przypadku pojawienia się jakichkolwiek wątpliwości co do oferowanych przez nas usług transportowych zawsze służymy pomocą. Z chęcią odpowiemy na wszelkie nurtujące Państwa pytania.

Zapraszamy do kontaktu!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NASZYCH USŁUGACH

STAŁA WSPÓŁPRACA

Jeżeli prowadzisz biznes na terenie Warszawy i poszukujesz firmy do stałej współpracy to dobrze trafiłeś! 

Wieloletnia praca w transporcie oraz współpraca z Klientami z różnych branż pozwoliła nam zdobyć doświadczenie, które już wielu firmom się przydało. Potwierdzają to nasze Referencje. 

Gwarantujemy: Terminowe dostawy, wysoka jakość, realizacje pojedynczych zleceń, montaże mebli sypialnianych oraz wiele innych usług. Przy stałej współpracy rozliczenia bezgotówkowe.