PRZEPROWADZKI WARSZAWA

Planujesz przeprowadzkę w Warszawie? Szukasz firmy, która zrealizuje ją sprawnie, bezpiecznie i w pełni profesjonalnie pod każdym względem? Skontaktuj się z nami. Dopasujemy termin do Twoich oczekiwań. W przypadku mniejszych pakunków podstawimy samochód tego samego dnia, w razie większej przeprowadzki ustalimy czas realizacji z uwzględnieniem niezbędnych przygotowań.

ZADZWOŃ I ZAMÓW:
503 381 943

Oferujemy:

  • przeprowadzki osób prywatnych
  • przeprowadzki firm
  • przeprowadzki instytucji państwowych
  • przeprowadzki VIP

 

Smiling young delivery man holding and carrying a cardbox isolated on white background

Usługę realizujemy w trzech wariantach. Wybierz ten, który najbardziej Ci odpowiada:

 

usługa ekonomiczna

My odpowiadamy za ułożenie rzeczy na samochodzie i bezpiecznie przewozimy z miejsca załadunku do miejsca rozładunku. Po Twojej stronie pozostaje załadunek i rozładunek. Jest to zatem opcja, w którą siłę swoich mięśni angażuje także klient.

 

usługa standard

Kompleksowe wykonanie usługi od początku do końca. Ładujemy, rozładowujemy i zabezpieczamy wszystkie rzeczy podlegające przeprowadzce.

Ty pijesz w tym czasie kawę lub herbatę:)

 

usługi PREMIUM oraz DLA FIRM

W tym przypadku zakres usługi ustalamy indywidualnie z każdym Klientem, w zależności od jego oczekiwań.

 

Co nas wyróżnia?

Działamy na rynku już od ponad 10 lat. W tym czasie zdobyliśmy doświadczenie we współpracy z wieloma branżami, co pozwala nam świadczyć usługi najwyższej jakości. Możemy się pochwalić sprawną i profesjonalną obsługą dużych eventów takich jak Orange Warsaw Festival, EFNI, IKEA Road Trip 2015 czy Sopot Music Festival.

Do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny. Rozumiemy, że elastyczność jest kluczem do prawidłowego zrozumienia potrzeb Klienta i dostarczenia usługi, która spełni jego oczekiwania. Minimalizując przy tym stres związany z przeprowadzką. Jeżeli masz dodatkowe pytania, zawsze służymy doradztwem opartym o wiedzę i doświadczenie. Działamy z pasją. Jesteśmy po to, by podołać wyzwaniu przeprowadzki bez stresu dla Ciebie.

Przeprowadzki realizujemy przy wykorzystaniu aut powyżej 3,5 t oraz samochodów ciężarowych. Każdy z naszych pojazdów wyposażony jest w nadajniki GPS, co umożliwia kontrolę w dowolnym momencie wykonywania usługi.Umiejętna optymalizacja kosztów pozwala nam proponować konkurencyjne ceny, bez uszczerbku dla poziomu oferowanych usług.

Zasięg naszych usług obejmuje wszystkie dzielnice Warszawy:
Bemowo, Białołękę, Bielany, Mokotów, Ochotę, Pragę Północ, Pragę Południe, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wilanów, Wesoła, Wola, Włochy, Żoliborz.

Czytaj więcej: taxi bagażowe Warszawa